KLUBBEN / KOMITEOVERSIKT


Komiteer 2018-19

Styret

President Egil Braadland

Visepres. Ole-Jacob Ingeborgrud

Past pres. Bjørn Nordvold

Sekretær Egil Rasmussen

Kasserer Øivind Bjerkeli

Styremedlem Runa Bjerkomp


Programkomite

Kari Garberg Leder

Finn Egil Kverme

Runa Bjerkomp

Arild Ramstad

Egil Øyri

Anne Gunn Duenger


Valgkomite

Bjørn Nordvold

Ole-Jacob Ingeborgrud

Teis Lund Gregersen

Arild Larsen


Medlem og rekruttering

Eivind Johannessen

Elisabeth Lunder

Terje Strømsæther

Bjørn Magndal

Gunnar Halvorsen

Kari Brovold Hagen

Øivind Bohn Vestli


Ungomsutveksling/RYLA

Elsa Nysveen

Kari Garberg


Rotary Fondation

Kari Garberg

Elsa Nysveen


Vennskap og arrangement

Terje Lindstrøm

Lars Mikael Holter

Elisabeth Lunder

Melvin Bue

Arnt Hinsværk

Anders Kristiansen

Petter Rødfoss


Latviakomiteen

Ragnhild Gjerstad Hovde

Pål Magne Rønnevig

Bjørn Magndal

Finn Egil Kverme

Helge Tamburstuen

Egil Braadland

Kari Garberg


Samfunnsprosjekter

Helge Tamburstuen

Karin Valen Sendstad

Per Egil Øyri

Edvin Tore Bach-Gansmo

Wilhelm Bøe

Tomas Iver Holter

Pål Magne Rønnevig

Ole Martin Kværnhaugen


Opplæring og kommunikasjon

Ola Andrè Olsen

Ragnhild Gjerstad Hovde

Sverre Kjuus

Kari Brovold Hagen

Lars Erik Nygård

Arild Øiesvold

Elisabeth Morthen

Kai Tore Rønold


Strategi

Per Egil Øyri

Ole Jacob Ingeborgrud




















































































Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Nes Kulturhus, 2150 Årnes Mandag kl. 18.30
Adresse: skolegata 10
Postnummer: 2150
Sted: Årnes
Land: NO
Møtedag: Mandag
Møtetid: 18:30:00
Møtespråk: no

Egoforedrag
19. nov. 2018, 18.30

Teis Lund Gregersen 3 min ved Arild Øiesevold

Club Assembly
26. nov. 2018, 18.30

3 min. ved Egil Øyri

Nye Vormsund ungdomsskole
3. des. 2018, 18.30

Prosjektleder Odd Arne Valberg 3 min.ved Per Øyri

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...