MØTER / 3 MINUTTER HØSTEN 2017

PROGRAM

                                                                                                                                                 

AUGUST

7/8                                                             Presidentens møte

14/8                                                           Bedriftsbesøk Granat/Eyebeep

21/8                                                           EGO-foredrag, Runa Bjerkomp

28/8                                                           På innsiden av jordbruksforhandlingene, Brita Skallerud

 

SEPTEMBER

4/9                                                            Veien mot toppen, v Tiril og Lotta Udnes Weng

11/9                                                           En modell for å bekjempe korrupsjon, v Tete Kobla Agbota

18/9                                                           Fiskeoppdrettsnæringas vekst og utvikling, v Ole Kr Kaurstad

25/9                                                           Utvekslingsstudent i Australia, v Elise Marie Pettersen

 

OKTOBER

2/10                                                          Fritz Walstrøm, Dragsjøhyttas historie

9/10                                                          Svein Ruud, Norway King Crab

16/10                                                        Åpen post            

23/10                                                        Foredrag v/ RYLA-representant Oda Westby

30/10                                                        Kameratskapsaften

NOVEMBER

6/11                                                          Bedriftsbesøk Nes svømmehall

13/11                                                        Åpen Post

20/11                                                        Anny Fremmerlid om Erik Wærenskiold

27/11                                                        EGO-foredrag *  3 (Finn Egil Kverme, Arild Øiesvold og Ole        Jacob Ingeborgrud)

 

DESEMBER

4/12                                                          Club Assembly

11/12                                                        Foredrag Utvekslingsstudent Rebecca Boyer

15/12                                                        Lutefisk - aften


       

3 MINUTTER

                                                                                                                                                              

AUGUST

7/8                                                             Gunnar Halvorsen

14/8                                                           Bedriftsbesøk – ingen 3 minutter

21/8                                                           Roar Søvik

28/8                                                           Kari Brovold Hagen

 

SEPTEMBER

4/9                                                             Egil Rasmussen

11/9                                                           Helge Tamburstuen

18/9                                                           Teis Lund Gregersen

25/9                                                           Arild Øiesvold

 

OKTOBER

2/10                                                          Karin Valen Senstad

9/10                                                          Øivind Boen-Vestli

16/10                                                        Terje Strømsæther          

23/10                                                        Kai Tore Rønold

30/10                                                        Pål Magne Rønnevig

 

NOVEMBER

6/11                                                          Bedriftsbesøk – ingen 3 minutter

13/11                                                        Runa Bjerkomp

20/11                                                        Eivind Johannessen

27/11                                                        Egil Braadland

 

DESEMBER

4/12                                                          Edwin Tore Bach-Gansmo

15/12                                                        Per Øyri                                                                                      

                                                             

Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Nes Kulturhus, 2150 Årnes Mandag kl. 18.30
Adresse: skolegata 10
Postnummer: 2150
Sted: Årnes
Land: NO
Møtedag: Mandag
Møtetid: 18:30:00
Møtespråk: no

Foredrag v/RYLA-representant Oda Westby
23. okt. 2017, 18.30

Oda Westby Treminutter Kai-Tore Rønold

Kameratskapsaften
30. okt. 2017, 18.30

Treminutter ved Pål Magne Rønnevig

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...